KONTAKT

telefon 507576369

e-mail: biuro@aglos.pl

Gadu-Gadu: 691254

Dane firmy TUTAJ

Producenci
Dlaczego Aglos.pl?

Sklep działa już 12 lat

Nie musisz się rejestrować

Możesz negocjować ceny

Szybka dostawa DPD

Wykonujemy otwory pod baterię w zlewach stalowych i granitowych ZA DARMO

Zapewniam bezpieczeństwo zakupów

Zapewniam super pakowanie

Uzyskasz szybkie odpowiedzi

Czeka Cię wiele promocji

Znajdziesz wyczerpujące opisy produktów i ciekawe artykuły

Partnerzy sklepu

Sklep Pomocnicy Kuchenni

Sklep zlewozmywaki granitowe


Blog o zlewozmywakach i nie tylko...

 

Sposoby płatności

W chwili obecne masz 2 możliwości do wyboru, każda ma swoje wady i zalety, zastanów się więc, jakie będzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie:

- Pobranie, czyli płatność gotówką, przy kurierze. Pieniądze przekazujesz kurierowi, który przywiezie ci zakupiony produkt. Po zapłacie Kurierowi zawsze sprawdź, czy przesyłka jest cała i zdrowa, i czy otrzymałeś wszystko, co zamówiłeś.

W razie jakichkolwiek uszkodzeń spisz protokół szkody!! Tym samym kurierem (lub zamówionym przeze mnie tego samego dnia lub następnego), na mój koszt odeślij uszkodzony produkt. To ja zajmuję się ewentualnym odszkodowaniem. Ty musisz tylko zdecydować, czy chcesz nowy produkt, czy wolisz zwrot pieniędzy. A wszelkie nieprawidłowości związane z zwartością przesyłki zgłoś mi pod numerem telefonu 507 57 63 69 lub na e-mail aglos@aglos.pl. Pamiętaj, że mimo uszkodzenia kurier nie zwraca Ci pieniędzy. To ja się tym zajmuję

Jeżeli chcesz otrzymać paczkę jak najszybciej, to warto wybrać właśnie tą formę zapłaty. Koszt wysyłki za pobraniem w chwili obecnej w sklepie Aglos.pl wynosi 11 zł (dla zlewozmywaków firm polskich, rozdrabniaczy firmy In Sink Erator) lub 38 zł dla pozostałych firm [stan z 01.01.2015 r].

- Przelewem – płatność dokonywana na konto firmy AGLOS mBank 23 1140 2004 0000 3302 4502 9756. Dane firmy Aglos Agnieszka Rudy, Stróże Małe 97, 38-500 Sanok.

Produkt zostanie wysłany po otrzymaniu go od producenta/ dystrybutora i zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Pieniądze po wpłacie zazwyczaj są u mnie na koncie następnego dnia po wpłacie.

Koszt dostawy przy płatności przelewem (przedpłata) wynosi 0 zł [stan z 01.01.2015 r].

Na wszystkie zakupione produkty wystawiam fakturę VAT, która zostanie dodana do produktu lub wysłana emailem lub pocztą.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 11.12.2012 r. - Dz. U. nr 0 z 2012 r. poz. 1428 - faktura VAT nie musi zawierać oznaczenia ORYGINAŁ/KOPIA oraz nie musi posiadać pieczątki i podpisu wystawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl