Zlewozmywak ceramiczny VILLEROY & BOCH ZLEWOZMYWAK JEDNOKOMOROWY CERAMIKA kolory CLASSICLINE/TRENDLINE modułowy

2 519,00 zł
Dostępność: na zamówienie
Wysyłka: od 4 do 6 tygodni
Producent: Villeroy&Boch
Kod produktu:

2258

Ocena:

- zlewozmywak ceramiczny jednokomorowy bez ociekacza firmy Villeroy&Boch (Włochy), dostępny w 8 kolorach ceramiki Classicline i w 1 wykończeniu Trendline - White Pearl,
- zlewozmywak modułowy, do zabudowy między szafkami, komora o głębokości 18 cm, wymiary zlewozmywaka 595 x 630 x 220 mm,
 
- bez otworów - 3 do wyboru,
2 lata gwarancji.W e-mailu lub w uwagach proszę wskazać, które z 3 otworów mają być wywiercone zgodnie z rysunkiem technicznym (1,2,3). 

Villeroy & Boch
jest marką, która budzi podziw i szacunek na całym świecie. Firma już od ponad 250 lat jest firmą rodzinną, co w dzisiejszym świecie biznesu należy do rzadkości. Oprócz porcelany stołowej firma ma w swojej ofercie także zlewozmywaki ceramiczne. Składając zamówienie masz pewność, że wybierasz szanowaną markę o bogatym dziedzictwie i nieprzemijającej jakości.


1. Zlewozmywak JEDNOKOMOROWY jest wykonany z ceramiki. Zlewozmywaki ceramiczne Villeroy&Boch oprócz doskonałego wzornictwa posiadają właściwości doceniane przez użytkowników niezależnie od stylu kuchni. Odporne na ścieranie i przebarwienia, nie noszą śladów zużycia po latach użytkowania.

Materiał ceramiczny, z którego wykonane są zlewozmywaki, jest odporny na zadrapania, uderzenia, gorącą parę oraz kwasy, które używane są w kuchni. Zlewozmywaki mają wyjątkowo gładką powierzchnia szkliwa, do której nie przylegają zabrudzenia i osad - czyszczenie ceramiki wymaga więc mało czasu i wysiłku.Ceramika nie przejmuje zapachów i smaków, jest odporna na bardzo wysokie temperatury

2. Villeroy&Boch udało się polepszyć właściwości ceramiki. Dzięki specjalnemu procesowi uszlachetniono powierzchnię CeramicPlus. Na CeramicPlus woda zbiera się w krople. Krople łączą się w większe i spływają do odpływu, a wraz z nimi spływają takie pozostałości jak kamień i brud. Dodatkowo usuwanie zanieczyszczeń jest znacznie łatwiejsze w przypadku CeramicPlus i to bez użycia agresywnych środków czyszczących.

Brud i woda praktycznie nie utrzymują się na powierzchni i natychmiast spływają. Dzięki tej powierzchni łatwo usuniesz kamień i uporczywe plam z herbaty, buraków i czerwonego wina. Te wyjątkowe właściwości zostały potwierdzone przez niezależny instytut Fraunhofer IST w Braunschweig.


3. Zlewozmywak JEDNOKOMOROWY należy do zlewozmywaków kompaktowych, które powinny być zabudowane na szafce i w jednym szeregu z pozostałymi. Charakterystyczną cechą tych zlewozmywaków jest widoczny front zlewozmywaka. Dobrze to widać na zdjęciu w galerii produktów, poniżej danych technicznych.

4. Komora o głębokości 18 cm jest niezwykle praktyczna i funkcjonalna. Bez problemu umyjesz w niej większe naczynia. Szeroka listwa na baterię pomieści dozownik, zmywak i gąbkę.

5.  Zlewozmywak można montować w szafce  o minimalnej szerokości 60 cm.

6. Z
lewozmywak nie posiada wyciętych otworów. Ma 3 podfrezowne. Proszę w uwagach lub w osobnym e-mailu wskazać, jaka kombinacja otworów ma być wycięta (np: 1 i 3; 2 i 3).

7. Możesz wybierać spośród 8 kolorów Classicline (zobacz w galerii produktu), wybierając ten, który najbardziej odpowiada Tobie i który pasuje do Twojej kuchni.
Dodatkowo zlewozmywak można zamówić z jedną dekoracją umieszczoną na froncie zlewu - White Pearl. Zobacz jak to wygląda w galerii produktów. 

Cena zlewozmywaka obejmuje:
- zestaw odpływowy z syfonem.


Za dodatkową opłatą możesz zakupić:
- zestaw mocujący do montażu ściennego