KONTAKT

telefon 507576369

e-mail: biuro@aglos.pl

Gadu-Gadu: 691254

Dane firmy TUTAJ

Producenci
Dlaczego Aglos.pl?

Sklep działa już 12 lat

Nie musisz się rejestrować

Możesz negocjować ceny

Szybka dostawa DPD

Wykonujemy otwory pod baterię w zlewach stalowych i granitowych ZA DARMO

Zapewniam bezpieczeństwo zakupów

Zapewniam super pakowanie

Uzyskasz szybkie odpowiedzi

Czeka Cię wiele promocji

Znajdziesz wyczerpujące opisy produktów i ciekawe artykuły

Partnerzy sklepu

Sklep Pomocnicy Kuchenni

Sklep zlewozmywaki granitowe


Blog o zlewozmywakach i nie tylko...

 

Czas realizacji i dostawy zamówień

CZAS REALIZACJI

Obok każdego produktu staram się podawać czas, jaki będziesz czekał na realizacje zamówienia. Może to być od 1 do 10, 14 dni. Zawsze są to DNI ROBOCZE.

Czas ten liczy się od:
- daty złożenia zamówienia, jeżeli wybrałeś formę zapłaty „za pobraniem”
- daty zaksięgowania pieniędzy na koncie, jeżeli wybrałeś płatność przelewem.

Jeżeli czas realizacji wynosi od 2 od 10 dni, oznacza to, złożenie zamówienia dziś, a jutro, najpóźniej za 10 dni produkt powinien być u Ciebie.

Pamiętaj, że 10 czy 14 dni to termin ostateczny. Produkt może pojawić się u Ciebie już po 3 dniach. Jeżeli interesuje Cię szybka dostawa, zawsze możesz zapytać o dostępność towaru, a określę najszybszy do realizacji termin. Zazwyczaj jest to maksymalnie 1 tydzień, jeżeli towar jest w hurtowni/u dystrybutora, natomiast jak towaru nie ma, zawsze określam termin dostawy indywidualnie.

Jeżeli pojawią się jakieś nieprzewidziane zdarzenia losowe (produkt pod zamówienie przyjechał do mnie uszkodzony a na następny trzeba długo poczekać), to zawsze skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków (np: rezygnację z zamówienia, zamiana na inny produkt/kolor, czy przedłużenie czasu realizacji i poczekanie na nową dostawę).

CZAS DOSTAWY

W 95% przypadków produktów wysyłanych kurierem czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Oznacza to, że dzień po wysyłce produkt powinien być dostarczony do Ciebie. W większości przypadków dostawa jest w godzinach od 9.00 do 14.00, nie dotyczy to dużych miast, gdzie kurier pojawić się może i o 20.00.

Czasem (pozostałe 5%) zdarzają się przypadki awarii samochodu, złej pogody, błędy ludzi czy maszyn (paczka dojechała gdzie indziej, niż powinna), wtedy czas dostawy może się wydłużyć.

W dniu wysyłki otrzymasz ode mnie numer listu przewozowego, link do śledzenia jej losów i namiary na oddział kuriera. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować, co się z nią dzieje i ewentualnie skontaktować się albo ze mną, albo z oddziałem kuriera w celu ustalenia szczegółów co do odbioru paczki lub ustalenia, co dzieje się z paczką. U niektórych dostawców można uzyskać numer do kuriera, który nam dostarcza paczkę i z nim ustalić szczegóły. W sporej większości są to ci sami kurierzy, którzy mniej więcej potrafią powiedzieć, w jakich godzinach będą w danej okolicy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl